Імплантація

МИ СТВОРЮЄМО КРАСИВУ ПОСМІШКУ

Імплантація зубів

Здавалося б, ще зовсім недавно - втрата зубів ставала для людини серйозною проблемою. Сьогодні у цієї проблеми є рішення - імплантація зубів.

Імплантація зубів - це установка в кісткову тканину штучного аналога кореня зуба, на який згодом фіксується коронка. Імплантат не тільки дозволяє відтворити втрачений зуб, але і грає важливу роль в збереженні кісткової тканини. При втраті навіть одного зуба відбувається перерозподіл навантаження на кісткову тканину. Витончення кісткової тканини може спровокувати ряд згубних захворювань і надалі навіть привести до втрати зубів. Імплантація зубів допомагає уникнути такої проблеми. Імплантат, на зразок природного кореня зуба, підтримує кісткову тканину в тонусі і забезпечує правильний баланс всієї зубощелепної системи.

Имплант
Имплант

Переваги використання імплантів

При відсутності одного або декількох зубів імплантація є кращим лікуванням, і ваш стоматолог складе вам індивідуальний план лікування. Якщо втрачено один зуб, установка імплантату буде ефективною альтернативою мосту на зубах, перш за все, тому що сусідні зуби залишаються недоторканими, а термін служби коронки на імпланти в кілька разів перевищує термін служби традиційного зубного моста. Імпланти дають можливість зробити незнімні протези при повній відсутності зубів на щелепі. Переваги зубних імплантатів перед протезами полягає, перш за все, в фізіологічності самої конструкції. Згадаймо, що зуб - це не тільки біла коронка, що височіє на яснами і яку видно, коли рот відкритий.

Є ще невидима частина зуба, і це, перш за все, корінь. Ця частина необхідна, оскільки для коронок, якими людина кусає і жує, потрібна надійна опора. Саме цю опорну функцію беруть на себе імплантати, слідуючи тому, що було задумано природою. Така методика має ряд переваг перед традиційним зубним протезуванням, до числа яких можна віднести:

  • Можливість заміщення дефектів зубного ряду без обточування сусідніх зубів;
  • Можливість виключити знімні протези при заміщенні кінцевих дефектів;
  • Виготовлення незнімних протезів великої протяжності;
  • Можливість виготовлення незнімних протезів при повній відсутності зубів або значне поліпшення фіксації повних знімних протезів;
  • Відсутність необхідності зберігати зуби з сумнівним періодонтальних прогнозом.

Зубні протези вимагають звикання, імплантати - ні. В процесі роботи над встановленням імплантату пацієнту буде запропонований тимчасовий міст. Але коли будуть поставлені «постійні нові зуби», пацієнт може вільно кусати і жувати, говорити і сміятися. При використанні імплантатів рот не буде виглядати запалим, форма обличчя не зміниться, а таке буває при застосуванні протезів. Немає такого поняття, як «зовнішність користувача імплантатами», оскільки люди, які користуються імплантатами виглядають так само, як і люди, які зберегли свої натуральні зуби. У роті немає металевих елементів, що видають зубні протези. Більш того, імплантовані зуби не будуть мати таких недоліків як, наприклад, кривизна, що іноді буває з натуральними зубами. Оскільки імплантати міцно зафіксовані в щелепи, вони не можуть зісковзнути, викликати спотворення мови, що цілком ймовірно у випадках застосування протезів. Імплантати дуже ретельно сконструйовані, щоб витримувати тиск. Це означає, що людина, що носить імплантати, може жувати порівняно активно і ефективно, так само безпечно, як людина з власними зубами. Не буде потрібна спеціальна дієта, не доведеться відмовлятися від деяких страв.

Процедура імплантації

Імплантація починається з планування. Перш за все пацієнту робиться рентгенографічний 3D-знімок, що дозволяє лікарю врахувати анатомічні особливості і максимально правильно спланувати розташування майбутнього імплантату. Потім відбувається ортопедичний етап імплантації: в кісткову тканину імплантується опора, на яку потім встановлюється абатмент, що забезпечує зв'язок між коронкою і титановим стрижнем. Потім на абатмент встановлюється коронка, і залишається тільки звикнути до нового зуба. Зубні імплантати приживаються абсолютно всі - сьогодні це є доведеним численними дослідженнями фактом. Дізнавшись це, пацієнт тут же стикається з проблемою вибору серед різних систем, які пропонують численні компанії-виробники. Практично всі сучасні зубні імплантати роблять з титану. Цей унікальний матеріал є ідеальним для виготовлення штучних коренів зубів, так як не сприймається людським організмом як щось чужорідне і сам не піддається руйнівній дії.

Импланты

Скільки приживається зубний імплант?

Найголовніше - імплант може надійно зростатися з щелепної кісткою. Ці унікальні властивості титану вирішили проблему відторгнення зубного імпланта і зробили імплантацію надійною і довговічною методикою. Приживлюваність зубних імплантантів - процес індивідуальний. Терміни остеоінтеграції залежать від того, в якій області зубного ряду проводилася імплантація, а також від якості кісткової тканини. В цілому ж приживлення зубних імплантів триває від трьох місяців на нижній щелепі і до шести місяців - на верхній. Якщо приживлення пройшло успішно, то видалення зубного імпланта стає практично неможливим, що доводить надійність конструкції. У стоматологічній клініці М'ята пропонуємо імплантати наступних виробників: K3-pro, Ankylos. Однак, за бажанням наших клієнтів ми можемо встановити імплантати будь-якої сучасної системи.

Вартість імплантації

Найбільш популярне питання про імплантацію зубів - це вартість установки імплантатів. Для того, щоб відповісти на це питання необхідно провести діагностику і скласти план лікування. Вартість залежить від багатьох факторів: кількість кісткової тканини (у разі недостатньої кількості потрібна остеопластика), види протезування, методи і обсяг імплантації. Саме тому для того, щоб пацієнт отримав точну і повну інформацію про вартість та обсяг майбутнього лікування - ми запрошуємо в першу чергу відвідати консультацію. На консультації лікар складає індивідуальний фінансовий план лікування і дана ціна є остаточною. У відповідності до фінансових можливостей пацієнтів, ми пропонуємо різні варіанти лікування і етапи оплати. Після консультації, володіючи всією необхідною інформацією, пацієнт може все ретельно обміркувати, зважити і в підсумку прийняти правильне рішення на підставі всієї отриманої інформації. Для того, щоб дізнатися приблизну вартість імплантації - Ви можете задати нам питання, надіславши електронного листа на info@myata-dent.com.ua або скористайтеся контакний формою на сайті. При наявності ортопантомограми - приєднуйте її, будь ласка, до листа. В цьому випадку ми зможемо більш детально відповісти на Ваше питання і точніше зорієнтувати щодо вартості лікування.