Відбілювання зубів

МИ СТВОРЮЄМО КРАСИВУ ПОСМІШКУ

Відбілювання зубів в Києві

Відбілювання зубів зазвичай проводиться шляхом впливу перекису водню (H2O2) на дентин зуба, який розташовується безпосередньо під емаллю. Коли перекис водню проникає крізь емаль, пігментація в дентинних канальцях окислюється, і з'являється білий колір, який просвічує через напівпрозору емаль. Відбілювання зубів набуло масового характеру в усьому світі. У минулому найбільш поширеною була технологія Zoom, вона займала домінуюче положення завдяки часу присутності на ринку і ряду успішних маркетингових кампаній. Результати, одержані за технологій Zoom, можна порівняти з результатами технології Beyond. Однак у технології Zoom є ряд істотних недоліків. Системи Zoom і подібні до них використовують для акселерації оксигенації замість холодного блакитного ультрафіолетове джерело світла.

По-перше, УФ-лампи можуть викликати опіки на губах, яснах або в порожнині рота. Також вони можуть викликати небажаний загар на обличчі і навколо рота. Це лампи нагріву і вони не фільтрують шкідливе УФ світло. Через небезпеку опіку при використанні цих ламп необхідно ретельно закривати всю порожнину рота захисною тканиною. Це вимагає більше часу на підготовку, проведення самої процедури відбілювання стає більш трудомістким і вимагає особливої ​​ретельності.

Системи для відбілювання в домашніх умовах можуть давати непогані результати і особливо добре підходять для підтримуючих процедур. Якщо Ви вирішите вибрати цей шлях, купуйте систему з рук стоматолога, якому довіряєте, і уникайте покупки через інтернет-магазин, оскільки якість гелю там може бути дуже поганою. Одна з проблем з домашніми системами полягає в тому, що людям набридає використовувати капи на всю ніч протягом 3-х тижнів і більше. Також надмірне використання таких систем може викликати сильну гіперчутливість.

Лазерна система відбілювання зубів Beyond

Лазерна система відбілювання зубів Beyond не має цих шкідливих ефектів через використання холодного світла блакитного спектру високої інтенсивності, який фільтрується через більш нід 12000 оптичних волокон. На виході світло фільтрується крізь дві оптичні лінзи, які мають більше 30 шарів спеціального покриття.

Холодне блакитне світло, що потрапляє на зуби, має довжину хвилі 480-520 нм, що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів. Шкідливе ультрафіолетове (УФ) випромінювання повністю видаляється системою фільтрації, залишається лише сфокусований пучок холодного світла синьо-блакитного спектру. Це світло глибоко проникає в зубні тканини, викликаючи процес окислення без будь-яких шкідливих побічних ефектів.

Будучи світовим лідером в розробці і виробництві професійної продукції для естетичної стоматології, компанія BEYOND використовує найбільш безпечні і самі передові технології для відбілювання зубів. Нові акселератори BEYOND є на сьогоднішній день найбільш досконалими лампами для професійного відбілювання зубів.

Етапи відбілювання

Крок 1

Лікар-стоматолог детально розповість Вам про процес відбілювання зубів, обговорить з Вами можливі і очікувані Вами результати, а також відповість на будь-які Ваші запитання. Вам буде проведено обстеження, щоб переконатися, що відбілювання Вам показано. За допомогою шкали лікар визначить колір Ваших зубів і запише його для порівняння з новим кольором.

Крок 2

Вам встановлять щоковий ретрактор і запропонують надіти захисні окуляри. Для запобігання пересушування губ під час процедури використовують спеціальний бальзам для губ.

Крок 3

Між зубами і яснами лікар нанесе спеціальний захисний гель, який потім засвітить лампою (гель стане гумоподібним і буде захищати ясна від відбілюючої речовини).

Крок 4

Оригінальний відбілюючий гель Beyond нанесуть на верхні і нижні зуби, повністю покривши поверхню кожного зуба.

Крок 5

Лампу-акселератор BEYOND піднесуть до зубів і включать на 8-10 хвилин; процедура складається з трьох таких послідовних циклів.

Крок 6

Після завершення трьох циклів всі відбілюючі матеріали будуть видалені з рота, і Ви побачите абсолютно новий колір Ваших зубів, що істотно відрізняється від звичного. Ви підете додому з сяючою білосніжною посмішкою.

Перед відбілюванням рекомендується видалити зубні відкладення і наліт ультразвуковим скелером або повітряно-абразивної системою Air-Flow. Каріозні порожнини і клиновидні дефекти на відбілюючі зубах є протипоказанням для проведення процедури і вимагають лікування.

Найкраща ціна! Ми вказуємо реальну вартість за обидві щелепи. У нас немає прихованих націнок.

Приходьте і переконайтеся в цьому самі!