Чистка зубів

МИ СТВОРЮЄМО КРАСИВУ ПОСМІШКУ

Професійна чистка зубів

Гігієна порожнини рота - це невід'ємний елемент нашої культури, який почав формуватися в найдавніші часи, з використання пучків трави і паличок для чищення зубів, які і досі користуються популярністю у деяких народностей, і досяг значного розвитку в наш час.

Отбеливание зубов

Гігієна порожнини рота в домашніх умовах

На жаль, гігієна порожнини рота, що проводиться в домашніх умовах, не може гарантувати стовідсоткової очищення зубів від нальоту, який поступово накопичується в області шийок зубів, ясенних кишенях, міжзубних проміжках. Згодом з м'якого нальоту, що відклався, починають формуватися більш щільні бляшки, які в міру їх мінералізації перетворюються в зубні камені, розташовані в над- і підясеневій частині зубів. Видалити такий зубний камінь можна тільки за допомогою спеціальних апаратів для чищення зубів.

В даний час існує безліч методів чищення зубів, але підібрати для Вас оптимальний зможе тільки лікар-стоматолог. Під час індивідуальної консультації він не тільки розповість Вам, як позбутися зубного каменю і скільки коштує чистка зубів за допомогою спеціальних апаратів, а й навчить, як повинна бути організована індивідуальна гігієна порожнини рота.

Гігієна порожнини рота в стоматологічній клініці

Професійна гігієна порожнини рота - це комплекс стоматологічних заходів, спрямованих на оптимальну очистку зубів від нальоту і зубного каменю, а також збереження емалі зубів за допомогою спеціальних фторовмісних препаратів, які наносяться після чистки зубів. Завдяки професійній гігієні порожнини рота, що проводиться не менше двох разів на рік, можна в значній мірі зменшити ймовірність появи карієсу. Крім того, зняття зубного каменю, особливо в області шийок і підясневих відділах зубів, є дієвим способом профілактики пародонтиту і пародонтозу. Головною причиною карієсу, а іноді і передчасної втрати зубів є недостатня гігієна порожнини рота. Чищення зубів або професійна гігієна порожнини рота - це зняття м'якого і твердого зубного нальоту. Проведена регулярно, вона позитивно позначається на стані емалі: допомагає зміцнити її і зробити біліше.

Методика професійної гігієнічної чистки зубів

Професійне чищення зубів проводиться в 4 етапи і займає близько 30-50 хвилин.

1. Видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового скалера - безболісна процедура, не травмує і не ушкоджує зубну емаль. Скалер створює коливальні рухи, в результаті відбувається збивання зубних каменів.

2. AIR FLOW. Під тиском через спеціальний наконечник подається повітряно-водно-порошкова суміш, яка очищає все важкодоступні місця і навіть ясенні кишені глибиною до 10 мм. Потік AIR FLOW максимально щільно підноситься до зубів, знімає пігмент від чаю, кави, цигарок та ін.

3. Професійна гігієна порожнини рота також включає догляд за пломбами - полірування пломбувального матеріалу, інакше пломби можуть змінити колір і позбутися і механічної міцності.

4. Нанесення фторвміщуючого гелю. Після всіх маніпуляцій зуби покривають захисною фторвміщуючою плівкою (насичення зубів фтором за допомогою спеціальних лаків, гелів, ополіскувачів). Це підвищує стійкість зубної емалі і служить додатковою профілактикою карієсу.

Стоматологи рекомендують проводити гігієнічну чистку зубів один раз на півроку. Однак важливо проводити і якісну домашню гігієну. Досить чистити зуби два рази в день, прибирати дрібні залишки їжі після їжі - зубною ниткою, щіточкою або простим полосканням. Дотримуючись цих правил, можна надовго зберегти здорові, міцні і білосніжні зуби.