Дитячий прийом

МИ СТВОРЮЄМО КРАСИВУ ПОСМІШКУ

Діти - це найдорожче, що є в нашому житті

Ми постійно дбаємо про них і, природно, бажаємо для своїх малюків самого кращого. Здоров'я наших дітей, безумовно, для нас завжди стоїть на першому місці. Коли ж справа доходить до візиту до лікарів, зокрема, стоматологів, нам хочеться, щоб наша дитина не боялась лікарів, довіряла їм, спокійно заходила в кабінет лікаря і без проблем сиділа в стоматологічному кріслі. Існує ряд особливостей, які відрізняють стоматологію для дітей і які необхідно враховувати при виборі дитячої клініки. Серед них: особливе сприйняття лікування маленькими пацієнтами. Діти, особливо в ранньому віці, не можуть усвідомити необхідність походу до лікаря, часто вередують і не вміють поводитися у стоматолога.

Детский прием

Лікування молочних зубів

 

Емаль корінних зубів відрізняється від своїх «молочних попередників», працювати з нею потрібно дуже акуратно. Запускати лікування перших зубів не варто, оскільки це може привести до серйозних наслідків; від того, як сформуються зуби у дитини, буде залежати прикус, мова і майбутнє здоров'я всієї порожнини рота, тому важливо не упустити можливі симптоми і виправити вроджені чи набуті дефекти.

Весь персонал нашої клініки, починаючи від адміністратора, дитячого лікаря стоматолога і закінчуючи головним лікарем клініки, робить все, щоб діти відчували себе комфортно, безпечно, а головне не боялися людей в білих халатах.

Як часто необхідно відвідувати дитячого лікаря стоматолога?

На цей рахунок у стоматології для дітей є «золоте правило», яке свідчить, що дитину необхідно приводити до стоматолога один раз в три місяці або, іншими словами, чотири рази на рік.

Чому так часто?

Діти розвиваються набагато швидше, ніж дорослі, це стосується і формування зубів, і швидкості поширення захворювань. Молочні зуби набагато більш схильні до карієсу, ніж постійні, це Вам підтвердить будь-який дитячий лікар. Регулярне відвідування дитячої стоматології дозволить Вам запобігти захворюванням порожнини рота у дітей та сформувати у них білосніжну, рівну, щасливу посмішку.

А що, якщо попередити не вдалося?

Буває і так, що не дивлячись на всі профілактичні заходи, вжиті батьками і дитячим зубним лікарем, захворюванню запобігти не вдалося. Тоді найправильніше рішення - якомога раніше почати лікування. Всі процедури проходять під місцевою (в крайніх випадках загальною) анестезією, яка позбавить малюків від будь-яких неприємних переживань, а досвідчений стоматолог перетворить процес лікування в захоплюючу для малюка гру.

Скільки це буде коштувати?

«Простіше попередити, ніж лікувати» - мабуть, цього правила дотримується будь-який розділ медицини, в тому числі і дитяча стоматологія. Ціни лікування в стоматологічній клініці "М'ята" доступні кожному, оскільки наше завдання не допустити необхідності використання складних (і дорогих) медичних процедур.

Серед послуг, які пропонує стоматологічна клініка "М'ята", представлені:

  • адаптація дитини до лікування;
  • діагностика хвороб молочних і корінних зубів у дітей;
  • професійна гігієна рота;
  • лікування зубів у малюків;
  • лікування пульпітів і карієсу;
  • ортодонтія для дітей;
  • дитяча ендодонтія;
  • хірургічне втручання в складних випадках;
  • протезування зубів у дітей.

Ми завжди раді бачити Вас і Ваших дітей в нашій клініці!